
315 ₴

| Марка | Модель | Специфікація |
| MAZDA | 626 V (GF) | 2.0 (GFER) седан 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V (GF) | 2.0 TD (GFFP) седан 2000 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Hatchback (GF) | 2.0 (GFER) Хетчбек 1997 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Hatchback (GF) | 2.0 Turbo DI (GFFP) Хетчбек 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Station Wagon (GW) | 1.8 (GW8W) универсал 2000 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Station Wagon (GW) | 2.0 DITD (GWFW) универсал 1999 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Station Wagon (GW) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADM58513 | FEBI BILSTEIN | 23055 |
| MAZDA | GE4T28170 | MERTZ | MS0527 |
| PROFIT | 23050422 | QUARO | QS5296HQ |
| SWAG | 83923055 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-428170M |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Мoдель | 626 |
| Серія | 626 V Hatchback (GF) 1998-2002 |
| Сумісність | Mazda 626 V Hatchback (GF) 1998-2002 |