
277 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-411315A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Caddy |
| Серія | CADDY III (2K, 2C) 2004- |
| Сумісність | Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004- |