
3 768 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 312 мм |
| Діаметр маточини | 67 мм |
| Виробник | BREMBO |
| Товщина | 28 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 09.8127.11 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 312 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 |
| Кросс-номери | 24012801251, 0986478471, 24112801251, 92099300, DF4149S, 2204210912, A2204210912 |
| Висота | 76 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | S-Class |
| Серія | S-KLASSE (W220) 1998-2005 |
| Сумісність | Mercedes-Benz S-KLASSE (W220) 1998-2005 |