
285 ₴
Накінечник рульової тяги лівий від Raiso - це якісна запчастина, яка виготовлена в Швеції і призначена для автомобілів Audi 100 C4 Avant. Вона має артикул RL-419811A і є частиною товарної групи наконечників рульових тяг.
Цей накінечник може бути використаний для моделей Audi 100 C3 седан (443, 444), Audi 100 C3 Avant (445, 446), Audi 100 C4 седан (4A2) та Audi 100 C4 Avant (4A5). Він відповідає всім стандартам якості і надійності, що робить його ідеальним вибором для заміни пошкоджених або зношених запчастин.
Замовляючи накінечник рульової тяги від Raiso ви можете бути впевнені в його надійності і тривалості. Він допоможе забезпечити безпеку і комфорт під час керування автомобілем, а також позбавить вас від необхідності постійного обслуговування і ремонту рульової системи.
Не відкладайте заміну пошкоджених деталей на потім - замовляйте накінечник рульової тяги лівий від Raiso прямо зараз і переконайтеся в його високій якості і ефективності.

| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | 100 C3 Avant (445, 446) | 2.0 седан 1990 - 1994 |
| AUDI | 100 C4 седан (4A2) | 2.3 E седан 1990 - 1994 |
| AUDI | 100 C4 седан (4A2) | 2.8 E седан 1990 - 1994 |
| AUDI | 100 C4 седан (4A2) | 2.0 E универсал 1991 - 1994 |
| AUDI | 100 C4 Avant (4A5) | 2.3 E универсал 1991 - 1994 |
| AUDI | 100 C4 Avant (4A5) | 2.8 E универсал 1991 - 1994 |
| AUDI | 100 C4 Avant (4A5) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420104758 | ALTE AUTOMOTIVE | 78148AL |
| Andel | ANRO00952 | ASMETAL | 17AU1000 |
| AUDI | 4A0419811A | BORG & BECK | BTR4576 |
| BSG | BSG90310069 | CORTECO | 49401632 |
| CPB | 504998 | DELPHI | TA1452 |
| DENCKERMANN | D130160 | DYS | 22060302 |
| EGT | 301357EGT | ETS | 02TR217 |
| FEBI BILSTEIN | 25268 | FIRST LINE | FTR4576 |
| FORMPART | 1102005 | GSP | S070026 |
| JP GROUP | 1144601170 | KAWE | 850029108 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4310170 | LEMFÖRDER | 1002602 |
| LYNXAUTO | C4062L | MANDO | MTG055008 |
| MAPCO | 19692 | MAXGEAR | 690066 |
| MERTZ | MS1315 | METZGER | 54005301 |
| MEYLE | 1160208206 | MONROE | L29108 |
| MOOG | AUES8206 | NK | 5034742 |
| OCAP | 0292066 | OE Germany | 801450 |
| OPTIMAL | G1540 | PROFIT | 23020019 |
| QUINTON HAZELL | QR2848S | RODRUNNER | TRA114 |
| RTS | 91059192 | SASIC | 9006304 |
| Schaeffler FAG | 840088710 | SIDEM | 37336 |
| SKF | VKDY311059 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 44187 |
| SRLine | S6013025 | STELLOX | 5100371SX |
| STELLOX | 5100371ASX | SWAG | 32710009 |
| TALOSA | 4202115 | TEKNOROT | A114 |
| TOPRAN | 107511 | TRISCAN | 850029108 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0737036 | ÜRO Parts | 32106776946 |
| VAICO | V1070031 | VEMA | 22001 |
| WILMINK GROUP | WG2031746 | WILMINK GROUP | WG2249597 |
| WILMINK GROUP | WG2292662 | ZEKKERT | SN2249 |
| ZentParts | Z10836 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-419811A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1990 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Мoдель | 100 |
| Серія | 100 Avant (4A, C4) 1990-1994 |
| Сумісність | Audi 100 Avant (4A C4) 1990-1994 |