




4 811 ₴
Bosch S5 54А – це високоякісний необслуговуваний автомобільний акумулятор, розроблений для нових моделей автомобілів з інтенсивним споживанням енергії. Завдяки ємності 54 А·год і пусковому струму 530 А, він забезпечує стабільне живлення навіть для автомобілів з дизельними двигунами або розширеним електрообладнанням.
Основні характеристики:
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 54 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 15.6 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S50 050 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пусковий; |
| Ємність акумулятора [а·год] | 54 |
| Струм холодного прокручування по en [a] | 530 |
| Полярність (r+/l+) | Правий плюс; |