
9 312 ₴
Акумулятор VARTA Silver Dynamic AGM призначений для найвимогливіших автомобілів, що потребують високої надійності та продуктивності. Завдяки технології AGM (Absorbent Glass Mat), цей акумулятор має у три рази довший термін служби, ніж звичайні свинцево-кислотні батареї.
Особливо ефективний для автомобілів із сучасними системами Start-Stop, що вимагають швидкого відновлення заряду завдяки рекуперативному гальмуванню.
Переваги акумулятора VARTA Silver Dynamic AGM:
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 570.901.076 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Agm; |
| Ємність акумулятора [а·год] | 70; |
| Струм холодного прокручування по en [a] | 760; |
| Полярність (r+/l+) | Правий плюс; |