
4 998 ₴
Акумулятор Bosch S4 6CT-74Ah (0092 S40090) — це надійне джерело живлення, створене для забезпечення стабільної роботи автомобільних систем. Він характеризується тривалим терміном служби та не потребує обслуговування, завдяки мінімізованій витраті води.
Інноваційна технологія виробництва забезпечує високу стійкість до екстремальних температур, низький рівень саморозряду та надійний запуск двигуна незалежно від погодних умов. Лабіринтна конструкція кришки захищає від витоку електроліту, забезпечуючи безпеку й зручність у використанні.
Переваги акумулятора Bosch S4 6CT-74Ah:
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | 0 092 S40 090 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Вага | 17.7 г |
| Пусковий струм | 680.0 |
| Ємність акумулятора | 74 А. г |
| Висота | 190 мм |
| Довжина: | 276 мм |
| Полярність | "1" (+ зліва) |
| Обслуговування | Необслуговуваний |
| Ширина | 175 мм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пусковий; |
| Ємність акумулятора [а·год] | 74; |
| Струм холодного прокручування по en [a] | 680; |
| Полярність (r+/l+) | Лівий плюс; |