
5 847 ₴
Bosch 77Ah (0 092 S50 080) — необслуговуваний автомобільний акумулятор, що забезпечує довгий термін служби завдяки зменшенню витрат води. Висока ємність та струм холодного пуску гарантують надійний запуск двигуна за будь-яких погодних умов. Інноваційна технологія виробництва сприяє зменшенню саморозряду, що забезпечує ефективність навіть за тривалого простою.
Переваги акумулятора Bosch 77Ah:
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Пусковий струм | 780 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S50 080 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пусковий; |
| Ємність акумулятора [а·год] | 77; |
| Струм холодного прокручування по en [a] | 780; |
| Полярність (r+/l+) | Правий плюс; |