







1 579 ₴
Baseus Super Mini Inflator Pump - це компактний і потужний автомобільний насос, розроблений для швидкого та ефективного накачування шин автомобіля, мотоцикла, велосипеда, а також різних надувних виробів (м'ячі, кола, матраци тощо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Працює від мережі |
| Вага | 480 г г |
| Манометр | Цифровий |
| Потужність електродвигуна | 120 Вт |
| Продуктивність | 30 л/хв |
| Температура експлуатації | Не заявлено сиропником |
| Тип живлення | Прикурювач |
| Колір | Black |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0.2 – 150 PSI |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 12 A |
| Максимальний тиск | 8.2 атм |
| Мoдель | Super Mini Inflator Pump |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Розміри | 169 × 46 × 48 мм |
| Тип | Портативний |
| Цикл роботи | 30 хв |
| Шланг подачі повітря | 0.18 м |