




5 136 ₴
BOSCH 0092S50050 — це надійний необслуговуваний автомобільний акумулятор, виготовлений в європейському корпусі. Завдяки ємності 63 Ач, він забезпечує стабільне енергопостачання, навіть за підвищеного навантаження (кондиціонер, обігрів, аудіосистема) незалежно від погодних умов. Ця модель часто використовується в автомобілях бізнес-класу.
Основні характеристики:
Переваги :
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 63 А. г |
| Пусковий струм | 610 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 15.6 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S50 050 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пусковий; |
| Ємність акумулятора [а·год] | 63; |
| Струм холодного прокручування по en [a] | 610; |
| Полярність (r+/l+) | Правий плюс; |