







2 053 ₴
Автомобільний насос Baseus Super Mini Pro Black — це потужний та компактний акумуляторний компресор, призначений для швидкого накачування шин автомобіля, мотоцикла, велосипеда, а також спортивних м’ячів. Оснащений високоточним датчиком, який автоматично визначає тиск у шинах і відображає його на чіткому дисплеї, компресор забезпечує зручність та безпеку при використанні.
Основні характеристики:
Функціонал:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 440 г г |
| Максимальний тиск | 2.8 атм |
| Манометр | Цифровий |
| Потужність електродвигуна | 50 Вт |
| Особливості | Цифровий дисплей |
| Продуктивність | Не заявлено сиропником |
| Розміри | 195×14×56 мм |
| Температура експлуатації | Від 0 до +40 °C |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Цикл роботи | Не заявлено сиропником |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 – 2.8 bar |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 2 A |
| Мoдель | Super Mini Pro |
| Напруга | 5 V |
| Тип | Портативний |